D22-20-06-LAMINA
DIODA-NAVOJ-600V 20A( D04) M5mm-KATODA K
Šifra:113835
1 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
D22-20-06-LAMINA, DIODA-NAVOJ-600V 20A( D04) M5mm-KATODA K, DIODE, DIODE NAVOJ
Manufacturer LAMINA
Diode type rectifying
Off state voltage max. 600V
Forward voltage max. 1.5V
Load current 20A
Load current max. 50A
Semiconductor structure cathode stud
Case DO4
Fastening thread M5
Mounting screw
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
42 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
7 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
44 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM