BAT-ZA10-RENATA
SET BATERIJA (6kom)(Zn02) 1.4V 105mAh
Šifra:121304
0 - pošalji upit Pošalji upit
BAT-ZA10-RENATA, SET BATERIJA (6kom)(Zn02) 1.4V 105mAh, BATERIJE, SLUŠNI APARATI
Tehnički podaci
Dimenzija proizvoda, visina 3.6 mm
Dimenzije 5.9 mm
Kapacitet (mAh, Ah) 105 mAh
Napon 1.4 V
Sadržaj 6 ST
Tehnologija baterija i akumulatora Cink-zračni
Težina 0.3 g
Veličina baterije i akumulatora ZA 10
Vrsta baterije (kategorizacija) Gumbasta baterija
Mogućnost narudžbe zamjenskog proizvoda
RAY-10-SET-RAYOVAC
RAY-10-SET-RAYOVAC
BATERIJA ZINC-AIR 1.4V AC10 R536 (5.8x3.
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
47 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
8 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
46 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM