PUNJAČ ACCU-2.2-10AH
PUNJAČ BATERIJA OLOVNIH 2/6/12V 2,2-10A
Šifra:32544
2 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
PUNJAČ ACCU-2.2-10AH, PUNJAČ BATERIJA OLOVNIH 2/6/12V 2,2-10A, PUNJAČ BATERIJA, OLOVNA BATERIJA
Type of charger: for rechargeable batteries
Kind of rechargeable battery: acid-lead
Max. charging current: 600mA
Batteries capacity: 2.2...10Ah
Supply voltage: 230V AC
Indication: charging LED,  reversed polarisation LED
Protection: against reverse polarity,  short circuit protection
Kind of output connector: insulated crocodile clip
Application: for 2V, 6V, 12V accumulators
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
42 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
7 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
44 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM