CR17335SE(3V)-FDK
BATERIJA LITIJEVA 3V 1800mA(2/3AA)(17x33
Šifra:120949
0 - pošalji upit Pošalji upit
CR17335SE(3V)-FDK, BATERIJA LITIJEVA 3V 1800mA(2/3AA)(17x33, BATERIJE, LITIJEVA
Manufacturer FDK America, Inc., a member of Fujitsu Group
Battery Chemistry Lithium Manganese Dioxide
Battery Cell Size CR17335
Voltage - Rated 3V
Capacity 1.8Ah
Size / Dimension 0.67" Dia x 1.32" H (17.0mm x 33.5mm)
Termination Style Button Top (Extending)
Discharge Rate 1mA
Weight 17g
Mogućnost narudžbe zamjenskog proizvoda
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
42 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
7 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
44 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM