CMP-USBADAP10
ADAPTER USB SA RAVNOG NA 90*
Šifra:110821
11 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
CMP-USBADAP10, ADAPTER USB SA RAVNOG NA 90*, ADAPTER, USB
Manufacturer Goobay
Type of transition adapter
Version USB 2.0
Contact plating gold-plated
Cable/adapter structure:
USB A angled plug
USB A socket
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM