FAN92/24-ME92252VX-A99-SUNNON(
VENTILATOR 24VDC(92X25)2.4W-VAPO
Šifra:112855
0 - pošalji upit Pošalji upit
PDF
FAN92/24-ME92252VX-A99-SUNNON(, VENTILATOR 24VDC(92X25)2.4W-VAPO, VENTILATOR 24V, 92X92X25-VAPO
Manufacturer SUNON
Fan type DC
Fan kind axial
Supply voltage 24V DC
Operating voltage 10...27.6V
Fan dimensions 92x92x25mm
Power consumption 2.4W
Rated current 0.1A
Fans efficiency 93.5m3/h
Noise level 37.5dBA
Bearing type Vapo
Rotational rate/speed 3400 (±10%)rpm
Weight 89g
Current and power consumption tolerance ±15%
Min. insulation resistance 10MΩ
Fan material thermoplastic
Enclosure material thermoplastic
Insulation class A
Operating temperature -10...70°C
Leads 2 leads
Static pressure 5.33mm H2O
Cable length 300mm
Fan motor brushless DC motor
Flammability rating UL94V-0
Wire size 28AWG
Additional functions Autorestart
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
47 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
8 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
46 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM