FAN60/24-MB60252VX-A99-SUNNON
24V/0,11A/2,64W/2ŽICE(60X25),VAPO,0.76m3
Šifra:119309
0 - pošalji upit Pošalji upit
FAN60/24-MB60252VX-A99-SUNNON, 24V/0,11A/2,64W/2ŽICE(60X25),VAPO,0.76m3, VENTILATOR 24V, 60X60X25-VAPO
Manufacturer SUNON
Type of fan DC
Kind of fan axial
Supply voltage 24V DC
Fan dimensions 60x60x25mm
Power consumption 2.64W
Current rating 0.11A
Fan efficiency 45.87m3/h
Noise level 36.5dBA
Kind of Bearing Vapo
Rotational rate/speed 5200 (±15%)rpm
Weight 57g
Current and power consumption tolerance ±15%
Min. insulation resistance 500MΩ
Impeller material thermoplastic
Enclosure material thermoplastic
Insulation class A
Leads 2 leads
Operating temperature -10...70°C
Static pressure 7.87mm H2O
Cable length 300mm
Fan motor brushless DC motor
Flammability rating UL94V-0
Additional functions Autorestart
Operating voltage 8...27.6V
Wire size 26AWG
Dodatne informacije
Težina bruto: 67 g
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
42 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
7 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
44 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM