FAN80/230-8P-230HSW-BISONIC(CH
230V,18/16W,2ŽICE(80X25),IGLIČNI,0.59/0.
Šifra:109410
0 - pošalji upit Pošalji upit
FAN80/230-8P-230HSW-BISONIC(CH, 230V,18/16W,2ŽICE(80X25),IGLIČNI,0.59/0., VENTILATOR 220V, 80X80X25-KUGLIČNI
Product Overview
High quality
CE, CSA and TUV approved and UL recognised
IP54 rated - 3E, 4E, 5E series only
Impedance protected
Ball bearing operating temp. -30 to +75°C, life at 40°C of 50,000 hours
Sleeve bearing operating temp. -10 to +70°C, life at 40°C of 30,000 hours
Supplied with leadwires except MF67644 and MF67645 which have 2 pin terminals
Lead length: 350mm
Product Specifications
Product Range -
Supply Voltage 230VAC
Fan Frame Size -
External Depth 25mm
Flow Rate - Imperial 24cu.ft/min
Flow Rate - Metric 0.67m³/min
Noise Rating 31dBA
Bearing Type Sleeve
Power Connection Type Wire Leaded
Current Rating -
Power Rating -
SVHC To Be Advised
Mogućnost narudžbe zamjenskog proizvoda
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM