FAN120/230-4C-230HBT-BISONIC(C
230V,22/19W,2ŽICE(FASTON),120X38,KUGLIČN
Šifra:109050
0 - pošalji upit Pošalji upit
PDF
FAN120/230-4C-230HBT-BISONIC(C, 230V,22/19W,2ŽICE(FASTON),120X38,KUGLIČN, VENTILATOR 220V, 120X120X38-IGLIČNI
Manufacturer Bi-Sonic
Part number 4C-230HB-T
other name 4C-23OHB-T,4C230HBT
AC/DC AC Fans
Fan Type Axial
Voltage 230V
Air Flow 99.9 CFM (2.83 m³/min)
Bearing Ball
Noise 46 dBA
Mogućnost narudžbe zamjenskog proizvoda
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM