FAN120/115-4E-115B-BISONIC(CH)
VENTILATOR(120X38)115VAC 24/22W-IGLIČNI
Šifra:109048
0 - pošalji upit Pošalji upit
PDF
FAN120/115-4E-115B-BISONIC(CH), VENTILATOR(120X38)115VAC 24/22W-IGLIČNI, VENTILATOR 220V, 120X120X38-IGLIČNI
Manufacturer: Bi-Sonic
Product Category: AC Fans
RoHS: [RoHS Compliant By Exemption]
Product: AC Fans
Operating Supply Voltage: 115 VAC
Brand: Bi-Sonic
Bearing Type: Ball
Noise: 38 dB
Frame Dimensions - mm: 119 mm x 119 mm x 38 mm
Housing Material: Aluminum
Termination Style: Terminals
Current Type: AC
Height: 119 mm
Length: 119 mm
Packaging: Bulk
Size: 120 mm
Width: 38 mm
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM