FAN120/230-DP201AT2122HBT-SUNO
230V/90mA/19W/ 2ŽICE(120X25),KUGLIČNI
Šifra:125820
1 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
FAN120/230-DP201AT2122HBT-SUNO, 230V/90mA/19W/ 2ŽICE(120X25),KUGLIČNI, VENTILATOR 220V, 120X120X25-KUGLIČNI
Mogućnost narudžbe zamjenskog proizvoda
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM