FAN120/230-12P-230HSW-BISONIC(
VENTILATOR(120X25)230VAC 18/16W
Šifra:110858
0 - pošalji upit Pošalji upit
PDF
FAN120/230-12P-230HSW-BISONIC(, VENTILATOR(120X25)230VAC 18/16W, VENTILATOR 220V, 120X120X25-IGLIČNI
Product Overview
Cast aluminium housing - 3.5E metal housing and impeller
Impedence protected
Precision ball bearing
Operating temperature range -30°C to +75°C
Life at 40°C of 50000hrs
2 pin terminal connection, except 3E & 5E, 350mm wire leaded
Approved to CE, CSA, TUV, UL recognised
Product Specifications
Product Range AC 12P Series
Supply Voltage 230VAC
Fan Frame Size 120mm
External Depth 25mm
Flow Rate - Imperial 65.57cu.ft/min
Flow Rate - Metric 1.86m³/min
Noise Rating 39dBA
Bearing Type Ball
Power Connection Type Terminals
Power Rating -
SVHC To Be Advised
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM