FAN120/12-EEC0381B1-A99-SUNON
12V/0.83A/10W/2ŽICE(120X38),KUGLIČNI,234
Šifra:118042
0 - pošalji upit Pošalji upit
FAN120/12-EEC0381B1-A99-SUNON, 12V/0.83A/10W/2ŽICE(120X38),KUGLIČNI,234, VENTILATOR, VENTILATOR 12V
Manufacturer: SUNON
Fan type: DC
Fan kind: axial
Supply voltage: 12V DC
Operating voltage: 6...13.8V
Fan dimensions: 120x120x38mm
Power consumption: 9.6W
Rated current: 0.8A
Fans efficiency: 234.4m3/h
Noise level: 48dBA
Bearing type: ball bearing
Rotational rate/speed: 3100 (±10%)rpm
Weight: 214g
Current and power consumption tolerance: ±15%
Min. insulation resistance: 10MΩ
Fan material: thermoplastic
Enclosure material: thermoplastic
Insulation class: A
Operating temperature: -10...70°C
Leads: 2 leads
Static pressure: 9.14mm H2O
Cable length: 310mm
Fan motor: brushless DC motor
Flammability rating: UL94V-0
Wire size: 24AWG
Additional functions: Autorestart
Mogućnost narudžbe zamjenskog proizvoda
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM