FAN80/12-SP802512H-BISONICI8CH
FAN 12V(80X25)0,20A-IGLIČNI
Šifra:33057
0 - pošalji upit Pošalji upit
PDF
FAN80/12-SP802512H-BISONICI8CH, FAN 12V(80X25)0,20A-IGLIČNI, VENTILATOR 12V, 80X80X25-IGLIČNI
Manufacturer: Bi-Sonic
Product Category: DC Fans
RoHS: [RoHS Compliant By Exemption]
Frame Dimensions - mm: 80 mm x 80 mm x 25 mm
Operating Supply Voltage: 12 VDC
Brand: Bi-Sonic
Bearing Type: Sleeve
Height: 80 mm
Length: 80 mm
Product: DC Fans
Size: 80 mm
Width: 25 mm
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
47 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
8 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
46 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM