FAN70/12-SP702012L-BISONIC(CH)
12V/0,15A/1,8W/2ŽICE(70X20),IGLIČNI,0.7m
Šifra:108463
3 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
PDF
FAN70/12-SP702012L-BISONIC(CH), 12V/0,15A/1,8W/2ŽICE(70X20),IGLIČNI,0.7m, VENTILATOR 12V, 70X70X20-IGLIČNI
Manufacturer: Bi-Sonic
Product Category: DC Fans
RoHS: [RoHS Compliant By Exemption]
Frame Dimensions - mm: 70 mm x 70 mm x 20 mm
Operating Supply Voltage: 12 VDC
Brand: Bi-Sonic
Bearing Type: Sleeve
Height: 70 mm
Length: 70 mm
Product: DC Fans
Size: 70 mm
Width: 20 mm
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
47 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
8 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
46 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM