FAN60/12-HA60151V4-SUNON
12V 0,05A ,6W 2ŽICE(60X15),VAPO,18.4m3/h
Šifra:114157
0 - pošalji upit Pošalji upit
PDF
FAN60/12-HA60151V4-SUNON, 12V 0,05A ,6W 2ŽICE(60X15),VAPO,18.4m3/h, VENTILATOR 12V, 60X60X15-VAPO
Manufacturer SUNON
Fan type DC
Fan kind axial
Supply voltage 12V DC
Operating voltage 8...13.8V
Fan dimensions 60x60x15mm
Power consumption 0.63W
Rated current 0.052A
Fans efficiency 18.4m3/h
Noise level 14.5dBA
Bearing type Vapo
Rotational rate/speed 2500 (±15%)rpm
Weight 36g
Current and power consumption tolerance ±15%
Min. insulation resistance 500MΩ
Fan material thermoplastic
Enclosure material thermoplastic
Insulation class E
Operating temperature -10...70°C
Leads 2 leads
Static pressure 1.015mm H2O
Cable length 300mm
Fan motor brushless DC motor
Flammability rating UL94V-0
Wire size 26AWG
Additional functions Autorestart
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
47 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
8 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
46 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM