FAN50/12-EE50101S1-999-A
FAN 12V-2W(50X10)0.09A 1.58W-VAPO
Šifra:123585
4 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
FAN50/12-EE50101S1-999-A, FAN 12V-2W(50X10)0.09A 1.58W-VAPO, VENTILATOR 12V, 50X50X10-VAPO
Manufacturer
SUNON
Type of fan
DC
Kind of fan
axial
Supply voltage
12V DC
Operating voltage
6...13.8V
Fan dimensions 50x50x10mm
Power consumption 1.11W
Current rating 0.075A
Fan efficiency 18.59m3/h
Noise level 25.6dBA
Kind of Bearing slide bearing
Rotational rate/speed 4700rpm
Current and power consumption tolerance ±15%
Min. insulation resistance 10MΩ
Impeller materialthermoplastic
Enclosure material thermoplastic
Insulation class A
Leads 2 leads
Operating temperature -10...70°C
Cable length 295mm
Flammability rating UL94V-0
Fan motor brushless DC
Static pressure 2.79mm H2O
Weight 19.5g
Wire size 26AWG
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
42 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
7 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
44 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM