FAN45/12-ME45101V1-A99
12V/0,11A/1.32W/2ŽICE(45X10),VAPO,19,9m3
Šifra:125054
9 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
FAN45/12-ME45101V1-A99, 12V/0,11A/1.32W/2ŽICE(45X10),VAPO,19,9m3, VENTILATOR 12V, 45X45X10-VAPO
Manufacturer SUNON
Type of fan DC
Kind of fan axial
Operating voltage 4.5...13.8V
Fan dimensions 45x45x10mm
Power consumption 1.32W
Current rating 0.11A
Fan efficiency 19.9m3/h
Noise level 32.5dBA
Kind of Bearing Vapo
Rotational rate/speed 6500 (±15%)rpm
Current and power consumption tolerance ±15%
Min. insulation resistance 10MΩ
Impeller material thermoplastic
Enclosure material thermoplastic
Insulation class A
Leads 2 leads
Operating temperature -10...70°C
Cable length 300mm
Flammability rating UL94V-0
Additional functions Autorestart
Fan motor brushless DC
Static pressure 4.57mm H2O
Weight 16g
Wire size 26AWG
Supply voltage 12V DC
Težina bruto: 16.84 g
Oznaka proizvođača: ME45101V1-000U-A99
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
47 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
8 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
46 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM