FAN120/12-EEC0251B3-A99-SUNON
12V/0,158A/1.9W/2ŽICE(120X25),KUGLIČNI,1
Šifra:113386
4 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
PDF
FAN120/12-EEC0251B3-A99-SUNON, 12V/0,158A/1.9W/2ŽICE(120X25),KUGLIČNI,1, VENTILATOR 12V, 120X120X25-VAPO
Manufacturer SUNON
Fan type DC
Fan kind axial
Supply voltage 12V DC
Operating voltage 6...13.8V
Fan dimensions 120x120x25mm
Power consumption 1.9W
Rated current 0.161A
Fans efficiency 127.42m3/h
Noise level 34dBA
Bearing type ball bearing
Rotational rate/speed 2200rpm
Weight 157g
Current and power consumption tolerance ±15%
Min. insulation resistance 10MΩ
Fan material thermoplastic
Enclosure material thermoplastic
Insulation class A
Operating temperature -10...70°C
Leads 2 leads
Static pressure 4.06mm H2O
Cable length 330mm
Fan motor brushless DC motor
Flammability rating UL94V-0
Wire size 24AWG
Additional functions Autorestart
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
47 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
8 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
46 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM