FAN80/12-MF80251V3-A99-SUNON
12V/0,065A/0,78W/2ŽICE(80x25),VAPO,56.06
Šifra:122192
4 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
FAN80/12-MF80251V3-A99-SUNON, 12V/0,065A/0,78W/2ŽICE(80x25),VAPO,56.06, VENTILATOR, 80X80X25-VAPO
Manufacturer SUNON
Type of fan DC
Kind of fan axial
Supply voltage 12V DC
Fan dimensions 80x80x25mm
Power consumption 0.78W
Current rating 0.065A
Fan efficiency 56.06m3/h
Noise level 28dBA
Kind of Bearing Vapo
Rotational rate/speed 2600rpm
Weight 75g
Min. insulation resistance 10MΩ
Impeller material thermoplastic
Enclosure material thermoplastic
Leads 2 leads
Operating temperature -10...70°C
Cable length 315mm
Static pressure 2.79mm H2O
Fan motor brushless DC motor
Flammability rating UL94V-0
Additional functions Autorestart
Operating voltage 4.5...13.8V
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
47 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
8 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
46 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM