IPB60R099C6-IR
TR-N-FET 600V 38A 278W 99mR (TO263/D2PAK
Šifra:116241
1 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
PDF
IPB60R099C6-IR, TR-N-FET 600V 38A 278W 99mR (TO263/D2PAK, N-FET, D2PAK
Manufacturer INFINEON TECHNOLOGIES
Transistor type N-MOSFET
Polarisation unipolar
Drain-source voltage 600V
Drain current 37.9A
Power 278W
Case D2PAK, PG-TO263-3
Gate-source voltage ±20V
On-state resistance 99mΩ
Mounting SMD
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
47 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
8 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
46 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM