TRAFO-TMBZ-1X24V-120W-INDEL
TRAFO 220V 1X24V 120W SA REDNIM STEZALJK
Šifra:115996
1 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
PDF
TRAFO-TMBZ-1X24V-120W-INDEL, TRAFO 220V 1X24V 120W SA REDNIM STEZALJK, TRANSFORMATORI, ZA ŠASIJU
Manufacturer INDEL
Transformer type encapsulated
Power 120VA
Primary voltage 230V AC
Secondary voltage 1 24V
Secondary winding current 1 5A
Leads terminal block
Mounting screw type
Weight 1.8kg
Protection fuse
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
47 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
8 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
46 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM