TOROID 1X24V 35W-INDEL
TOROID TRAFO 24V 35W (1,45A)
Šifra:115662
2 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
TOROID 1X24V 35W-INDEL, TOROID TRAFO 24V 35W (1,45A), TRANSFORMATORI, TOROID
Manufacturer INDEL
Type of transformer toroidal
Power 35VA
Primary voltage 230V AC
Secondary voltage 1 12V
Secondary voltage 2 12V
Secondary winding current 1 1.45A
Secondary winding current 2 1.45A
Leads cables
Diameter 75mm
Height 32mm
IP rating IP00
Insulation class II
Thermal class Ta40B
Conform to the norm PN EN 61558
Cable length 0.15m
Electrical insulation strength 4kV/60s
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
47 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
8 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
46 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM