REL-PR45C-48VDC
RELAY IND. 48VDC 10A 250V
Šifra:116706
0 - pošalji upit Pošalji upit
REL-PR45C-48VDC, RELAY IND. 48VDC 10A 250V, 48C DC-RELAY, RELAY INDUSTRIJSKI
Product line: FINDER
Number of contacts as an exchanger (CO): 3
Rated control voltage Us at AC 50 Hz (VAC): 24
Rated control voltage Us at DC (VDC): 24
Nominal current (A): 10
Width (mm): 20.7
Travel device with base: without base
Making the electrical connection: Plug connection
Type of voltage for activation: AC
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM