LED SPOJNICA-10MM-RGBW
SPOJNICA LED TRAKE 10MM 5PIN CLIP CONNEK
Šifra:122971
1 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
LED SPOJNICA-10MM-RGBW, SPOJNICA LED TRAKE 10MM 5PIN CLIP CONNEK, RASVJETA, SPOJNICA LED TRAKE
Clip connector without cable for 10mm LED RGBW strips
Technical Details
Type: RGB+W LED Strips Accessories
Fits for: 10mm RGB+W Strips
Model: Clip connector
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
47 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
8 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
46 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM