HALOGEN-150W-230V
HALOGENA LAMPA*R7s 78 x 6
Šifra:24859
16 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
HALOGEN-150W-230V, HALOGENA LAMPA*R7s 78 x 6, RASVJETA, HALOGEN
General information
Cap-Base
R7S  [ R7s]
Operating Position
UNIVERSAL  [ Any or Universal (U)]
Nominal Lifetime (Nom)
2000 h
Light Technical
Luminous Flux (Nom)
2400 lm
Luminous Efficacy (rated) (Nom)
16 lm/W
Color Rendering Index (Nom)
100
Operating and Electrical
Power (Rated) (Nom)
150 W
Lamp Current (Nom)
0.65 A
Starting Time (Nom)
0.0 s
Voltage (Nom)
230 V
Controls and Dimming
Dimmable
Yes
Mechanical and Housing
Bulb Finish
Clear
Cap-Base Information
10
Approval and Application
Energy Efficiency Label (EEL)
D
Luminaire Design Requirements
Bulb Temperature (Max)
900 °C
Pinch Temperature (Max)
350 °C
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM