GRLO ŽARULJICE-E10P
IZVODI NA KUČIŠTU ZA LEMLJENJE
Šifra:115126
2 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
GRLO ŽARULJICE-E10P, IZVODI NA KUČIŠTU ZA LEMLJENJE, RASVJETA, GRLO ŽARULJE-E10
Manufacturer Goobay
Type of lampholder for lamp
Kind of handle E10
Leads 0,3x1,2mm
Terminal pitch 10mm
Dodatne informacije
Težina bruto: 1.07 g
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
47 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
8 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
46 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM