TERMOBUŽIR 6.4/3.2-CRNI-CYG
TERMOBUŽIR 1:2 6,6mm
Šifra:112566
67 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
TERMOBUŽIR 6.4/3.2-CRNI-CYG, TERMOBUŽIR 1:2 6,6mm, POTROŠNI MATERIJAL, TERMO BUŽIRI
Manufacturer: CYG
Cable accessories type: heat shrink sleeve
Shrinking ratio: 2:1
Diameter before shrinking: 6.4mm
Colour: black
Material: polyolefine
Diameter after shrinking: 3.2mm
Operating temperature: -55...125°C
Package type: cardboard packaging
Length in roll: 15m
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
47 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
8 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
46 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM