TERMOBUŽIR 6.4/3.2-BIJELI
TERMOBUŽIR 6.4/3.2mm
Šifra:115790
0 - pošalji upit Pošalji upit
PDF
TERMOBUŽIR 6.4/3.2-BIJELI, TERMOBUŽIR 6.4/3.2mm, POTROŠNI MATERIJAL, TERMO BUŽIRI
Manufacturer CYG
Cable accessories type heat shrink sleeve
Shrinking ratio 2:1
Diameter before shrinking 6.4mm
Colour white
Material polyolefine
Diameter after shrinking 3.2mm
Operating temperature -55...125°C
Package type cardboard packaging
Length in roll 15m
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
47 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
8 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
46 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM