ZGSS 0.315A 1000V-SIBA
OSIGURAČ ULTRA BRZI KERAMIKA(6X32mm)
Šifra:126737
0 - pošalji upit Pošalji upit
ZGSS 0.315A 1000V-SIBA, OSIGURAČ ULTRA BRZI KERAMIKA(6X32mm), ULTRA BRZI-KERAMIKA, 6x32
Manufacturer: SIBA
Type of fuse: fuse
Fuse characteristics: ultra rapid
Breaking capacity: 30kA
Current rating :0.315A
Rated voltage: 1kV AC
Kind of fuse: ceramic, cylindrical, miniature
Fuse size: 6.3x32mm
Breaking characteristics: 1In: min 1h, 4In: max 60ms, 10In: max 6ms
Max voltage drop: 700mV
Contact material: brass
Fuses features: Extinguishing agent
Energy I2t: 0.04A2s
Fuses application: standard applications
Power dissipation: 0.3W
Kind of package: bag
Contact plating: nickel plated
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
47 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
8 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
46 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM