MX-5557-10R-MOLEX
KONEKTOR MINI FIT (Ž) 10P 4.2mm ZA KABEL
Šifra:121460
12 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
MX-5557-10R-MOLEX, KONEKTOR MINI FIT (Ž) 10P 4.2mm ZA KABEL, KONEKTORI, MINI FIT
Manufacturer MOLEX
Connector plug
Type of connector wire-wire/PCB
Kind of connector female
Connector series Mini-Fit Jr.
Contacts pitch 4.2mm
Number of pins 10
Connector variant w/o contacts
Mechanical mounting for cable
Rated voltage  600V
Flammability rating UL94V-0
Locking system latch
Operating temperature -40...105°C
Type of pin configuration 2x5
Alias 39012105
Engineering PN 5557-10R-210
Dodatne informacije
Težina bruto: 2.2 g
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
47 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
8 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
46 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM