KONEKTOR NX1501-03PFS
KONEKTOR PLUG ŽENSKI ZA KABEL 1.5mm 3PIN
Šifra:119629
265 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
KONEKTOR NX1501-03PFS, KONEKTOR PLUG ŽENSKI ZA KABEL 1.5mm 3PIN, KONEKTORI, KONEKTOR KOŠULJICA
Manufacturer JOINT TECH
Connector plug
Type of connector wire-board
Kind of connector female
Contacts pitch 1.5mm
Number of pins 3
Connector variant w/o contacts
Mechanical mounting for cable
Rated voltage 100V
Flammability rating UL94V-0
Test voltage 500V
Body material polyamide
Operating temperature -25...85°C
Type of pin configuration 1x3
Dodatne informacije
Težina bruto: 0.04 g
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
47 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
8 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
46 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM