KONEKTOR NX1500-03SMS
KONEKTOR SOCKET ZA PCB MUŠKI 1.5mm 3PIN
Šifra:119630
134 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
KONEKTOR NX1500-03SMS, KONEKTOR SOCKET ZA PCB MUŠKI 1.5mm 3PIN, KONEKTORI, KONEKTOR KOŠULJICA
Manufacturer JOINT TECH
Connector socket
Type of connector wire-board
Kind of connector male
Contacts pitch 1.5mm
Number of pins 3
Electrical mounting THT
Rated voltage 100V
Current rating 1A
Contact material brass
Contact plating tinned
Flammability rating UL94V-0
Test voltage 500V
Body material polyamide
Operating temperature -25...85°C
Type of pin configuration 1x3
Max. contact resistance: 20mΩ
Spatial orientation  straight
Dodatne informacije
Težina bruto: 0.08 g
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
47 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
8 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
46 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM