C56K 2000V-KEMET
KONDENZATOR POLYP. 56nF 2000V 22.5mm
Šifra:120739
0 - pošalji upit Pošalji upit
C56K 2000V-KEMET, KONDENZATOR POLYP. 56nF 2000V 22.5mm, KONDENZATORI, MKP10
Manufacturer: KEMET
Product Category: Film Capacitors
Series: PHE450
Termination Style: Radial
Product: AC and Pulse Film Capacitors
Dielectric: Polypropylene (PP)
Capacitance: 0.056 uF
Voltage Rating AC: 700 VAC
Voltage Rating DC: 2 kVDC
Tolerance: 5 %
Lead Spacing: 22.5 mm
Minimum Operating Temperature: - 55 C
Maximum Operating Temperature: + 105 C
Length: 26 mm
Width: 10.5 mm
Height: 19 mm
Packaging: Bulk
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
47 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
8 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
46 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM