C5.6UF 50VDC-KEMET
KONDENZATOR POLYESTER 5.6uF 100VDC
Šifra:120045
10 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
C5.6UF 50VDC-KEMET, KONDENZATOR POLYESTER 5.6uF 100VDC, KONDENZATORI, MKP10
Manufacturer KEMET
Type of capacitor polyester
Capacitance 5.6µF
Max. operating voltage 50V DC, 30V AC
Terminal pitch 10mm
Tolerance ±10%
Body dimensions 13 x 6 x 12mm
Climate class 55/105/56 IEC 60068-1
Operating temperature -55...105°C
Capacitors series R60
Pulse resistance 33V/μs
Mounting THT
Conform to the norm AEC-Q200
Lead length 25mm
Capacitance - nF 5600nF
Dodatne informacije
Težina bruto: 1.39 g
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
47 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
8 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
46 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM