C22K 1000V-KEMET
KOND POLYPROPILEN 22NF 1000V(18x5x11mm)
Šifra:115103
9 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
C22K 1000V-KEMET, KOND POLYPROPILEN 22NF 1000V(18x5x11mm), KONDENZATORI, MKP10
Manufacturer KEMET
Type of capacitor polyester
Capacitance 22nF
Terminal pitch 15mm
Tolerance ±10%
Body dimensions 18x6x12mm
Climate class 55/105/56 IEC 60068-1
Operating temperature -55...105°C
Pulse resistance 30V/μs
Mounting THT
Manufacturer series R60
Conform to the norm AEC-Q200
Alias 60QI22205030K
Lead length 25mm
Max. operating voltage 250V AC,  1kV DC
Težina bruto: 1.967 g
Mogućnost narudžbe zamjenskog proizvoda
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
47 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
8 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
46 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM