C100K 1000V(MKP10)RM27.5-WIMA
KONDENZATOR MKP10 100nF 1000V Rm27.5
Šifra:126872
2 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
C100K 1000V(MKP10)RM27.5-WIMA, KONDENZATOR MKP10 100nF 1000V Rm27.5, KONDENZATORI, MKP10
Manufacturer
WIMA
Type of capacitor polypropylene
Capacitance 0.1µF
Body dimensions 11x21x31.5mm
Mounting THT
Tolerance ±20%
Terminal pitch 27.5mm
Capacitors features low dielectric loss factor
Operating temperature -55...100°C
Climate class 55/100/56
Pulse resistance 1.4kV/μs
Kind of capacitor low ESR
Capacitor application high frequency circuits, impulse circuits
Flammability rating UL94:
Kind of material flame retardant
Leads dimensions L 6mm
Max. operating voltage 600V AC, 1kV DC
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
47 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
8 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
46 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM