C100K 1000V(MKP10)RM22.5-WIMA
KONDENZATOR MKP 100nF 1000V 10% Rm22.5
Šifra:105821
15 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
C100K 1000V(MKP10)RM22.5-WIMA, KONDENZATOR MKP 100nF 1000V 10% Rm22.5, KONDENZATORI, MKP10
Manufacturer WIMA
Type of capacitor polypropylene
Capacitance 100nF
Terminal pitch 22.5mm
Tolerance ±10%
Capacitor application high frequency circuits, impulse circuits
Body dimensions 8.5x18.5x26.5mm
Leads dimensions len. 6mm
Climate class 55/100/56
Operating temperature -55...100°C
Enclosure material self-extinguishing, UL94V-0
Pulse resistance 1.4kV/μs
Mounting THT
Capacitance - µF 0.1µF
Max. operating voltage 600V AC, 1000V DC
Capacitors features:
low dielectric loss factor
low ESR resistance value
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
47 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
8 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
46 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM