CABLE-452/10
KABEL 2xCINCH-2xCINCH 10M M/M
Šifra:5629
10 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
CABLE-452/10, KABEL 2xCINCH-2xCINCH 10M M/M, AUDIO VIDEO, CHINCH KABEL
Manufacturer Goobay
Type of connection cable RCA - RCA
Cable length 10m
Contact plating nickel plated
Kind of core  CCS
Cable/adapter structure:
both sides
RCA plug x2
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
47 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
8 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
46 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM